Sayın, Giriş Yap | Üye Olun

   Sepetiniz: (Boş)
 

Ana Sayfa

Yeni Ürünler

 

Kampanyalar

 

En Çok Satılanlar

 

Site Haritası

 

İletişim

 

 
 

Müşterilerimizden İstenen Kişisel Bilgiler

 

Web sitemiz üzerinden alışveriş yapacak bireyler için üyelik esnasında istenen bilgiler Aşağıda Kullanım gerekçeleri ile kullanıcılarımızın bilgisine sunulmuştur.

 

Ad Soyad:

Email Adresi:

Sitemiz İçin Şifre Seçimi:

Telefon:

Ürün Teslimatı İçin Adres Bilgisi:

 

Bilgilerinizin İsteme ve Kullanım Amaçları


Yukarda belirtilen gerekli kişisel bilgilerin kullanımı Email adresi ve şifre web sitemizin üyelik gerektiren alanlarını kullanabilmeniz için gereken giriş bilgileri için tarafınızdan kullanılacaktır.

 

Telefon numaranızın alınması müşterimizin bize ulaşan siparişini kargoya vermeden önce ürün ve adres konusunda teyid amaçlı aranması yönünde kullanılmaktadır.

 

Adres bilginiz web sitemizden aldığınız ürünlerin kargo ile belirteceğiniz adrese hızlı ve güvenli bir şekilde teslim edilebilmesi amacı ile alınmakta dileyen kullanıcılarımız adres yerine kargo şubesi belirtebilirler.

 

Bilgilerin Üçüncü Taraf Kişilerle Paylaşılması


Ad Soyad, Adres ve Telefon bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünlerin size ulaşmasını sağlayacak olan kargo firması dışında kimseyle paylaşılmayacaktır.

 

Email Adresiniz, Parolanız sadece size özel olup web sitemiz veritabanında şifreleme tekniği ile web sitemizin üyelik gerektiren alanlarında kullanmanız için saklanmaktadır.

 

Üyelik Bilgileri Değiştirme Silme


Web sitemizdeki üyelik bilgilerinizi yandaki linkten https://sacurunleri.net/authentication.php giriş yaparak gerekli düzenlemeleri kısıtlama olmaksızın yapabilirsiniz. Üyelik bilgileriniz silinmesi konusunda ise http://sacurunleri.net/contact-form.php adresinden bilgileri silinmesini istediğiniz kullanıcı adı ile bilgi vermeniz en kısa sürede web sitemizden tüm bilgilerinizin silinmesi için yeterli olacaktır.

 


Ana sayfaAna sayfa

Sepet  

(boş)