Sayın, Giriş Yap | Üye Olun

   Sepetiniz: (Boş)
 

Ana Sayfa

Yeni Ürünler

 

Kampanyalar

 

En Çok Satılanlar

 

Site Haritası

 

İletişim

 

 
 

- Youthair Kurşunsuz

- Youthair Kurşunsuz

Youthair  KURŞUNSUZ KREM

 

Detaylar


59,00 TL KDV dahil


YOUTHAIR, dünyada binlerce kişi tarafından daha genç görünmek ve hissetmek amacıyla kullanılan bir saç bakım ürünüdür. Kullanımı son derece kolaydır. Sadece her gün düzenli olarak az bir miktar kullanıldığında yaşlı görünümlü saçlar, eski doğal rengine kavuşacak ve boyanmış gibi de durmayacaktır. Eğer bir miktar gri saç kalsın isteniyorsa, ürünün birkaç gün kullanımına ara verilmesi veya saçın koyulaşması istenmeyen kısımlarına ürünü uygulamaktan kaçınılması yeterli olacaktır.
 
YOUTHAIR'i 3 hafta her gün düzenli olarak kullandıktan sonra, beyazlaşan saçlar yavaş yavaş doğal bir görünüm kazanır. YOUTHAIR ürünleri American International Industries'in güvencesi altındadır.
 
Youthair uygulaması zor ve saça yapay bir görünüm veren bir saç boyası değildir. Kafa karıştıran saç renkleri arasından seçim yapmaya gerek bırakmaz. Youthair saçın kendi doğal rengine kavuşmasına yardımcı olur.
 
YOUTHAIR saça parlak, solmayan, yıkamakla çıkmayan doğal bir görünüm verir. Youthair’in özel formülü kötü hava şartları, saç şekillendiriciler ve sert şampuanların oluşturduğu yıpranmalara karşı saçınızı korur. Ürünün düzenli kullanımı gri saçları önleyecektir.
 
Kullanım Şekli:
 
İstediğiniz renge ulaşıncaya kadar her gün masaj yaparak saçlarınızın üzerine uygulayın. Sonra istediğiniz rengi korumak için gereken sıklıkta kullanın. İyi sonuç elde etmek isterseniz başka bir saç şekillendirici ürünü kullanmayın ve saçınızı haftada en az 2-3 kez şampuanla yıkayın. Güneş ışınları, ürünün etkisini arttırır ve saçın koyulaşma sürecini hızlandırır.

 

Sepet  

(boş)